Miss Laura

Menu

Tablica nastroju - ubrania vintage

Hej Kochani 🙂 Od dawna chodzi mi po głowie chęć utworzenia comiesięcznej tablicy nastroju. Więc jest 🙂 W następnych tablicach będą i kolaże, i po prostu zdjęcia. Tło bloga jest obłożone rysunkami, więc powinnam postawić na prostotę w grafice. Jak uważacie? zgadzacie się ze mną? Żadnych kolaży – no, ewentualnie zdjęcia łączone i dające efekt linii prostej; oraz żadnych chmurek z tekstem czy podpisów. Za to graficznie poszaleję na FB- oby jak najszybciej haha, bo sama jestem zniecierpliwiona trochę tą monotonią i odrobiną stagnacji.

Na końcu wpisu czeka na was niespodzianka. Więc do dzieła 😉

TheDressedAesthetic – to jeden z moich ulubionych blogów modern-vintage, który śledzę od lat. Słowem modern-vintage fajnie byłoby określić swoją stronę, na razie jednak czerpię inspiracje z takich blogów jak tej kobiety i staram się rozwijać. Dziewczyna z TheDressedAesthetic ma naprawdę imponującą ilość ubrań (głównie sukienek) oraz dodatków. Najbardziej jej zazdroszczę tak wielkiej garderoby. Dziewczyna co roku organizuje wyprzedaż części swojej szafy. A, że jak wiecie, chętnie dzielę się odkryciami, to pozostawiam was z linkiem do jej przepastnej garderoby. shop her closet

Aaaaa..i oczywiście życzę wam udanej niedzieli Enjoy!
lub

2 komentarze

02 Lipiec, 2017
14:22:08
Ciekawe propozycje, choć chyba bym się w nich nie odnalazła ;)
03 Lipiec, 2017
15:04:59
Thank you so much for following my blog! I hope you found some beauties in my closet sale to take home. :) Dziękuję za śledzenie mojego bloga! Mam nadzieję, że znalazłeś jakieś piękno w mojej sprzedaży szafy, aby zabrać do domu. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *