Miss Laura

Menu

Instagramy które zainspirują cię w sierpniu

Dzień dobry 🙂 Co jakiś czas będzie post z ciekawymi profilami z Instagramu. Te dzisiejsze, które przedstawiam, obserwuje od ładnych kilku lat. Na FB przedstawiam na obrazku wyróżniającym Megan z sirenandrose, ponieważ to ona mi się najbardziej podoba. Jej syrenia uroda, ciekawe pomysły na sesje i zainteresowanie cosplayem są naprawdę warte uwagi(Ja natomiast od kiedy ją poznałam zastanawiam się nad udziałem w cosplayu i chciałabym mieć tak piękne długie włosy jak ona. Nawet zastanawiam się nad takim rudym kolorkiem 😉 Niestety nie zobaczymy jej całego dorobku już nigdy, możemy pooglądać jedynie jej Instagrama. Miłego dnia!:)

jimmymarble – instagram fotografa mieszkającego w Los Angeles to powiew świeżości wśród tych zdjęć kubeczków, stóp, paznokci.sirenandrose to na przestrzeni kilku lat mój ulubiony blog. Zmienił nazwę z thebriarrose na sirenandrose, i pojawił się ponownie ponownie po jakimś roku, przy czym Megan prowadząca tego bloga niestety zmieniła swoje cudowne długie rude włosy na blond i je dość obcieła. Jaka szkoda 🙁 Nie wiem czemu. Jej siostra ma blond włosy ale i niebieskie oczy.

garnerplusgus – dziewczyna jest na zdjęciach bardzo często ze swoim psem 🙂 CiekaweI na koniec newdarlings – mąż i żona z Phoenix Arizony. Robert i Christina mają bardzo estetyczny, bardzo spójny Instagram

lub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *