Miss Laura

Menu

Zauroczenie stylem - Jacques FathPewnego razu żył sobie człowiek o imieniu Jacques Fath. Uwielbiał on sukienki.Fath urodził się 6 Września 1912r. w Maison-Laffite we Francji. Już w dzieciństwie nasiąknął artystycznymi klimatami. Jego dziadkowie byli ilustratorami mody i pisarzami,a jeden dziadek także znanym malarzem pejzaży.Jacques Fath w 1939r. ożenił się z jego muzą, top modelką Genevieve Boucher de la Bruyere. Według Fatha ” Genevieve miała najlepsze cechy Grety Garbo, Carole Lombar i Marlene Dietrich”Fath był samoukiem a nauczył się rzemiosła studiując sztukę podczas wystaw w muzeach, oraz z książek o modzie. Dużó eksperymentował i zmieniał sukienki swojej siostry projektując je na nowo. W ten sposób, nie pytając ją o zdanie pozmieniał jej całkowicie garderobę.Jacques Fath okazał się oprócz Christiana Diora i Pierre’a Balmain’a, jednym z trzech najbardziej wpływowych projektantów po wojnie.

lub

3 komentarze

20 Październik, 2017
13:27:55
I am no longeг certain where you are getting your information, however great topic. I must spend a ԝhiⅼe finding ߋut much more or ԝorking out moгe. Thanks for wоnderful information I used to Ьe searcһing for this info for my mission.
24 Październik, 2017
09:34:55
Jakie talie os!!! Przepiękne kreacje, nie mogę się napatrzeć :)
25 Październik, 2017
20:01:49
Piękne sukienki, bardzo eleganckie. Jak Kanye patrzę, to myślę, że kiedyś kobiety bardziej się starały aby wyglądać wyjątkowo, nawet kosztem wygody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *