Miss Laura

Menu

Strawberry BubblegumDzień dobry moi Kochani 🙂 Nadchodząca magia Bożego Narodzenia od dawna udziela się wszystkim a szczególnie to widać w społeczności blogerów, setki świątecznych inspiracji wyświetlają się na stronach głównych stron o tematyce lifestylowej, fashion, beauty. A ja do tej pory nawet nie udekorowałam choinki w bombki, nie mówiąc już o udekorowaniu swojego mieszkania świątecznymi akcesoriami. U mnie nadal tam panuje soczysta jesień i to w każdym detalu. Nie winię tu moich obowiązków związanych z chodzeniem do szkoły, to własna decyzja. Nie chcę osłabić cudownej atmosfery świąt wczesnymi przygotowaniami. Dopiero jutro zacznę robić pierniczki, rozwieszę lampki i wyjmę świąteczną zastawę. Uwielbiam zachwycać się świątecznym wnętrzem mojej przytulnej przestrzeni gdy przyjdzie na to odpowiednia pora, najlepiej popijając w tym czasie gorącą czekoladę z piankami marshmallows i podjadając własnej roboty kutię 😀 W moim małym m2 już zaraz w powietrzu unosić się będzie zapach pieczonych pierniczków i pomarańczy z goździkami. Gdy patrzę na małe udekorowane w salonie drzewko to wiem, że tylko krótki skrawek czasu dzieli mnie od rodzinnych opowieści przy wigilijnym stole. A Wy już jesteście gotowi na Święta, czy jeszcze czekają Was przygotowania jak u mnie?

Gdyby opisać mój dzisiejszy look ale tak abstrakcyjnie, to pierwsze moje skojarzenie to guma truskawkowa, i różowe pianki oblane czarną czekoladą. Sorki ale takie mam teraz skojarzenia, bo jeszcze nie jadłam śniadania 😉 Zanim jednak zjem to obiecałam wam opowiedzieć co nieco o tym konkursie w którym biorę udział. Otóż coroczny Fashion Designer Awards jest idealny dla przyszłych projektantów mody i potrafi wywindować nas projektantów tak, iż potem ze znalezieniem dobrej pracy to na pewno nie ma kłopotów. Ze swoich źródeł wiem, że w jury w tym roku zasiądzie Maciej Zień 🙂 Super nie? A wygrać można podobno 100tys, staż, oraz studia na zagranicznej uczelni mody. Też wspaniale nie? Konkurs jest i trudny i łatwy, bo przygotować należy moodboard (tablicę nastroju), 5 rysunków żurnalowych, a gdy przejdzie się w Lutym do półfinału, odszyć dwa projekty, i zrobić sesję zdjęciową. Zapowiada się truskawkowo i nie moi drodzy, za wyjątkiem używki jaką jest pasja, to nie brałam żadnych dopalaczy. To mój plan jest stricte, i proszę życie, nie rozwalaj mi go. Jak będziecie trzymać za mnie kciuki to mi się na pewno uda 🙂 Fajnego czwartku moi drodzy.

Good morning, my Dear 🙂 The coming Christmas magic has long been given to everyone, and this is particularly evident in the blogging community, hundreds of Christmas inspirations are displayed on the websites of the main lifestyle, fashion and beauty websites. And I have not even decorated Christmas trees with baubles, let alone decorate my apartment with Christmas accessories. At my place there is still a juicy autumn there and in every detail. I do not blame my duties related to going to school, it’s my own decision. I do not want to weaken the wonderful atmosphere of Christmas with early preparations. It’s not until tomorrow that I start making gingerbreads, hanging out the lamps and taking out Christmas tableware. I love to admire the festive interior of my cozy space when the time comes for me, preferably sipping hot chocolate with marshmallows and a homemade kutia 🙂 In my small apartment, the smell of baked gingerbreads and orange with cloves will float in the air. When I look at a small tree decorated in the living room, I know that only a short bit of time separates me from my family stories at the Christmas table. And you are ready for Christmas, are you still preparing for me?

If I describe my today’s look but so abstractly, my first association is strawberry gum, and pink foams covered with black chocolate. Sorry, but I have associations now, because I have not eaten breakfast yet. But before I eat, I promised to tell you something about this competition in which I take part. Well, the annual Fashion Designer Awards is ideal for future fashion designers and can push us designers so that then finding a good job is definitely no trouble. From my sources I know that Maciej Zień will sit on the jury this year 🙂 Super not? And you can probably win 100,000, internship, and study at a foreign fashion university. Also not great? The competition is also difficult and easy, because you should prepare a moodboard (mood board), 5 cartoons, and when it will go to the semi-final in February, sew off two projects, and make a photo session. It promises to be strawberry and not my dear, except for the stimulant which is passion, I did not take any boosters. This is my plan strictly, and please, do not break it down. If you keep my fingers crossed for me I will definitely succeed. Have a great Thursday.

ph – Nikodem Szymański

sukienka – Asos/płaszcz – kto to wie/ buty – old

Lyrics – Justin Timberlake – Strawberry Bubblegum

lub

1 komentarz

22 Grudzień, 2017
14:11:45
Pięknie wyglądasz:) tak mega kobieco :) "Gdyby opisać mój dzisiejszy look ale tak abstrakcyjnie, to pierwsze moje skojarzenie to guma truskawkowa, i różowe pianki oblane czarną czekoladą." narobiłaś mi smaka :) Może wspólna obserwacja?:) Leyraa Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *